Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj micro-pigment uygulamasıdır. Doğal bitki köklerinden elde edilen boyalarla yapılır. Kalıcı makyaj uygulamalarında daha çok kaş, göz çizgisi, dudak çizgisi üzerinde çalışılır.

1945 yılından beri hizmetinizde olan Neka Güzellik Salonu kalıcı makyaj uygulamasında büyük bir titizlik ve özen ile yüz yapınıza ve ten renginize göre en uygun makyajı yüzünüzde uygular.

Kaş Kontür
Birçok insanın kaşlarında zaman içinde çeşitli sorunlar olabilir. Geçirilen herhangi bir kaza sonrası yarılan ve eksik görünen kaşlar, yada cımbızla alınan ve seyrelen kaşlar, doğuştan yapısında sorun olan kaşlar kalıcı makyaj uygulamasına gereksinim duyabilir. Kalıcı makyaj uygulamasında amacımız doğal, düzgün ve güzel kaşlar ortaya çıkarmaktır.

Göz Kontür
Kirpik dibine uygulanan işlem gözü sürmeli gibi gösterir. kalıcı makyaj uygulaması ile göz üzerinde yapılan bu çalışma ile natürel bir belirginlik ve güzellik sağlanmış olur.

Dudak Kontür
Kalıcı makyaj sayesinde doğallığı bozmadan dudak kontürü belirlenir, dudaklara böylece doğal bir dolgunluk ve güzellik kazandırılmış olur.

Kalıcı makyaj ile doğal ve kalıcı bir güzellik için, kaş kontür, göz kontür, ve dudak kontür uygulamalarında Türkiye’nin ilk güzellik salonu Neka Güzellik Salonu 1945 ten beri güzelliğinizin tek adresinizdir.

İletişim

Neka Güzellik Salonu, Türkiye'nin ilk güzellik salonu olup, 1945 yılından beri, üç nesildir estetik ve güzellik sektöründe deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

OSMANBEY

Rumeli Cad. İpek Apt. 70-1 Kat: 4 Osmanbey - Istanbul

Tel: 0212 230 13 20

GSM: 0536 694 53 21

BAKIRKÖY

Bakırköy Fişekhane Cad. Ataköy Palas Apt. Kat:4 Daire: 7 Bakırköy - Istanbul

GSM: 0 533 477 40 36

Tel: 0212 572 41 15